nakres.png
O společnosti Kvadrika
Vznik stavební společnosti KVADRIKA s.r.o. se datuje na počátek roku 2004 a je logickým vyústěním mé mnohaleté práce ve stavebnictví formou OSVČ. KVADRIKA je tedy pokračovatelem firmy Pech – ILUMI, která na českém i zahraničním trhu působila od roku 1993. KVADRIKA s.r.o. sídlí a má provozovnu na Praze 3 a další prrovozovny má v Roztokách a Jesenici Kocandě. Prahy (1), šest bytových jednotek v Plzni (2), dvě v Pardubicích (3), šest v Litoměřicích (4), osm v Praze Kbelích (5). V současné době jsme zahájili výstavbu bytových jednotek v Ústí nad Labem. Tyto bytové jednotky slouží dětem, které potřebují okamžitou pomoc.
V neposlední řadě jsme vystavěli atypickou bytovou jednotku ve Velké Bukové (6), chráněnou dílnu pro postižené v Praze,
Rodinný dům před rekonstrukcí Rodinný dům po rekonstrukci
Výtah na rodinném domě
Výtah na boční stěně rodinného domku Detail výtahu na rodinném domku
Společnost se zabývá prakticky všemi pracemi v oboru pozemní stavby, je tedy schopna realizovat zakázky komplexně. Dalším odvětvím činnosti je geologie. V uplynulých letech společnost KVADRIKA s.r.o. zrealizovala mnoho úspěšných projektů a to zejména v bytové výstavbě (výstavba bytových a rodinných domů, rekonstrukce bytových jednotek).

Společnost čítá nyní dvacet pět stálých pracovníků a úzce spolupracuje s mnoha dalšími odborníky ve stavebnictví (odborník pro geologické práce, odborný architekt a projektant, požární ochrana, měření hluku….). Tvoříme tedy tým, který pracuje na vysoké profesní úrovni. Naším působištěm je celá ČR, ale i státy EU.

Při svém dosavadním působení na trhu dosáhla KVADRIKA velmi dobrých výsledků. Našimi zákazníky jsou mnohé organizace, společnosti i soukromé osoby. Jedním z nejvýznamnějších odběratelů je Fond ohrožených dětí z Prahy.

Pro tuto organizaci KVADRIKA vystavěla mimo jiné dvanáct bytových jednotek v Hostivici u

montážní otvory letiště Praha (7), stavební práce památníku Žižkov, vilu v Panenské (8), rekonstrukci domu v Košťanech (9), rekonstrukci domu v Roztokách u Křivoklátu (10). V současné době provádíme rozsáhlou rekonstrukci činžovního domu v Seifertově ulici v Praze (11). Dále jsme provedli bezpočet menších rekonstrukcí a oprav bytů, kanceláří, provozních budov a půdních vestaveb.
V uplynulé době jsme provedli rovněž několik stavebních dozorů na menších i větších stavbách.
(např. provedení stavebního dozoru na rekonstrukci budovy Českého rozhlasu Vinohradská Praha)

KVADRIKA s.r.o. odvádí vysoce kvalitní práci, přesto se budeme i nadále snažit naši činnost neustále zlepšovat ke spokojenosti našich zákazníků. Kolektiv společnosti se těší na spolupráci s novými i stávajícími zákazníky.

Ivan Pech – autorizovaný stavitel a jednatel společnosti

 

Realizované projekty

Naše projekty

P1160891.JPG

Mobilní spojení:
736 535 381 - Ivan Pech

E-mail:
kvadrika@kvadrika.cz
kvadrika.sro@seznam.cz

Spíše nás zastihnete na mobilních telefonech. Děkujeme za pochopení.